Liga 1

Etapa 1 2019-2020

Echipe Data Ora Rezultat
Joyson Centuri vs Demav 20 August 2019 13:14 0-7
DIM Parneava vs Noi&Noi 20 August 2019 13:01 1-2
Napoli vs Fc Active 18 August 2019 17:00 1-2
Alfa United vs Sistema 18 August 2019 16:00 1-2
Fc Motorul vs Flamura Rosie 18 August 2019 15:00 2-0
Sporting Soimos vs Ac Luciano 18 August 2019 13:00 0-5
Fc Ergad vs Fc Micalaca 18 August 2019 12:00 6-1
Acm Arad vs Fc Premiere 18 August 2019 10:00 2-5
Amoretti vs Poker Stars 18 August 2019 9:00 3-0

Etapa 2 2019-2020

Echipe Data Ora Rezultat
Flamura Rosie vs Napoli 25 August 2019 17:00 4-0
Poker Stars vs Acm Arad 25 August 2019 16:00 0-3
Fc Premiere vs DIM Parneava 25 August 2019 15:00 5-2
Noi&Noi vs Fc Ergad 25 August 2019 14:00 3-2
Amoretti vs Sistema 25 August 2019 13:00 0-6
Ac Luciano vs Joyson Centuri 25 August 2019 12:00 5-0
Demav vs Fc Motorul 25 August 2019 11:00 6-1
Fc Micalaca vs Sporting Soimos 25 August 2019 10:00 1-4
Fc Active vs Alfa United 25 August 2019 9:00 6-0

Etapa 3 2019-2020

Echipe Data Ora Rezultat
Acm Arad vs Amoretti 1 September 2019 17:00 5-2
Alfa United vs Flamura Rosie 1 September 2019 16:00 2-7
Sistema vs Fc Active 1 September 2019 15:00 6-1
Napoli vs Demav 1 September 2019 14:00 1-5
Fc Motorul vs Ac Luciano 1 September 2019 13:00 1-5
Joyson Centuri vs Fc Micalaca 1 September 2019 12:00 6-2
Sporting Soimos vs Noi&Noi 1 September 2019 11:00 2-1
DIM Parneava vs Poker Stars 1 September 2019 10:00 3-0
Fc Ergad vs Fc Premiere 1 September 2019 9:00 2-3

Etapa 4 2019-2020

Echipe Data Ora Rezultat
Acm Arad vs DIM Parneava 8 September 2019 17:00 10-1
Noi&Noi vs Joyson Centuri 8 September 2019 16:00 3-1
Fc Premiere vs Sporting Soimos 8 September 2019 15:00 7-3
Poker Stars vs Fc Ergad 8 September 2019 14:00 0-3
Flamura Rosie vs Sistema 8 September 2019 13:00 0-1
Ac Luciano vs Napoli 8 September 2019 12:00 2-1
Demav vs Alfa United 8 September 2019 11:00 8-3
Amoretti vs Fc Active 8 September 2019 10:00 3-3
Fc Motorul vs Fc Micalaca 8 September 2019 9:00 7-2

Etapa 5 2019-2020

Echipe Data Ora Rezultat
Fc Active vs Flamura Rosie 15 September 2019 17:00 4-3
Sistema vs Demav 15 September 2019 16:00 2-1
Alfa United vs Ac Luciano 15 September 2019 15:00 3-7
Napoli vs Fc Micalaca 15 September 2019 14:00 8-3
Fc Motorul vs Noi&Noi 15 September 2019 13:00 2-2
Fc Ergad vs Acm Arad 15 September 2019 12:00 5-0
DIM Parneava vs Amoretti 15 September 2019 11:00 2-7
Joyson Centuri vs Fc Premiere 15 September 2019 10:00 2-5
Sporting Soimos vs Poker Stars 15 September 2019 9:00 3-0

Etapa 6 2019-2020

Echipe Data Ora Rezultat
Fc Ergad vs DIM Parneava 22 September 2019 17:00 3-0
Acm Arad vs Sporting Soimos 22 September 2019 16:00 4-0
Poker Stars vs Joyson Centuri 22 September 2019 15:00 0-3
Fc Premiere vs Fc Motorul 22 September 2019 14:00 3-0
Amoretti vs Flamura Rosie 22 September 2019 13:00 2-7
Fc Micalaca vs Alfa United 22 September 2019 12:00 0-2
Demav vs Fc Active 22 September 2019 11:00 3-1
Ac Luciano vs Sistema 22 September 2019 10:00 4-0
Noi&Noi vs Napoli 22 September 2019 9:00 1-3

Etapa 7 2019-2020

Echipe Data Ora Rezultat
Flamura Rosie vs Demav 29 September 2019 17:00 0-2
Fc Ergad vs Amoretti 29 September 2019 16:00 4-1
Sistema vs Fc Micalaca 29 September 2019 15:00 9-0
Fc Active vs Ac Luciano 29 September 2019 14:00 1-7
Napoli vs Fc Premiere 29 September 2019 13:00 3-3
Fc Motorul vs Poker Stars 29 September 2019 12:00 6-2
Sporting Soimos vs DIM Parneava 29 September 2019 11:00 0-1
Alfa United vs Noi&Noi 29 September 2019 10:00 3-4
Joyson Centuri vs Acm Arad 29 September 2019 9:00 2-4

Etapa 8 2019-2020

Echipe Data Ora Rezultat
Sporting Soimos vs Fc Ergad 6 October 2019 17:00 2-5
Joyson Centuri vs DIM Parneava 6 October 2019 16:00 3-0
Amoretti vs Demav 6 October 2019 15:00 1-2
Acm Arad vs Fc Motorul 6 October 2019 14:00 2-4
Poker Stars vs Napoli 6 October 2019 13:00 0-3
Alfa United vs Fc Premiere 6 October 2019 12:00 1-4
Noi&Noi vs Sistema 6 October 2019 11:00 0-6
Ac Luciano vs Flamura Rosie 6 October 2019 10:00 3-5
Fc Micalaca vs Fc Active 6 October 2019 9:00 6-3

Etapa 9 2019-2020

Echipe Data Ora Rezultat
Flamura Rosie vs Fc Micalaca 13 October 2019 17:00 4-1
Fc Active vs Noi & Noi 13 October 2019 16:00 2-4
Sistema vs Fc Premiere 13 October 2019 15:00 5-4
Sporting Soimos vs Amoretti 13 October 2019 14:00 9-1
Alfa United vs Poker Stars 13 October 2019 13:00 3-0
Napoli vs Acm Arad 13 October 2019 12:00 5-2
Fc Motorul vs DIM Parneava 13 October 2019 11:00 3-2
Joyson Centuri vs Ergad 13 October 2019 10:00 1-3
Demav vs Ac Luciano 13 October 2019 9:00 0-0

Etapa 10 2019-2020

Echipe Data Ora Rezultat
Sporting Soimos vs Joyson Centuri 20 October 2019 17:00 2-1
Fc Ergad vs Fc Motorul 20 October 2019 16:00 6-1
DIM Parneava vs Napoli 20 October 2019 15:00 3-3
Acm Arad vs Alfa United 20 October 2019 14:00 3-2
Fc Premiere vs Fc Active 20 October 2019 13:00 3-0
Noi&Noi vs Flamura Rosie 20 October 2019 12:00 1-0
Fc Micalaca vs Demav 20 October 2019 11:00 1-11
Amoretti vs Ac Luciano 20 October 2019 10:00 2-3
Poker Stars vs Sistema 20 October 2019 9:00 0-3

Etapa 11 2019-2020

Echipe Data Ora Rezultat
Ac Lucian vs Fc Micalaca 27 October 2019 17:00 6-1
Demav vs Noi&Noi 27 October 2019 16:00 4-1
Flamura Rosie vs Fc Premiere 27 October 2019 15:00 4-2
Napoli vs Fc Ergad 27 October 2019 14:00 2-5
Sistema vs Acm Arad 27 October 2019 14:00 5-0
Alfa United vs DIM Parneava 27 October 2019 12:00 5-1
Joyson Centuri vs Amoretti 27 October 2019 11:00 0-2
Fc Motorul vs Sporting Soimos 27 October 2019 10:00 2-1
Fc Active vs Poker Stars 27 October 2019 9:00 3-0

Etapa 12 2019-2020

Echipe Data Ora Rezultat
Joyson Centuri vs Fc Motorul 3 November 2019 17:00 2-10
Sporting Soimos vs Napoli 3 November 2019 16:00 2-2
Fc Ergad vs Alfa United 3 November 2019 15:00 3-0
DIM Parneava vs Sistema 3 November 2019 14:00 1-5
Acm Arad vs Fc Active 3 November 2019 13:00 0-7
Fc Premiere vs Demav 3 November 2019 12:00 2-0
Amoretti vs Fc Micalaca 3 November 2019 11:00 2-1
Noi&Noi vs Ac Luciano 3 November 2019 10:00 0-1
Flamura Rosie vs Poker Stars 3 November 2019 9:00 3-0

Etapa 13 2019-2020

Echipe Data Ora Rezultat
Fc Motorul vs Amoretti 10 November 2019 17:00 2-5
Fc Micalaca vs Noi&Noi 10 November 2019 16:00 1-5
Fc Premiere vs Ac Luciano 10 November 2019 15:00 2-3
Flamura Rosie vs Acm Arad 10 November 2019 14:00 3-0
Joyson Centuri vs Napoli 10 November 2019 13:00 0-7
Sistema vs Fc Ergad 10 November 2019 12:00 2-0
Alfa United vs Sporting Soimos 10 November 2019 11:00 6-1
Fc Active vs DIM Parneava 10 November 2019 10:00 0-2
Poker Stars vs Demav 10 November 2019 9:00 0-3

Etapa 14 2019-2020

Echipe Data Ora Rezultat
Fc Motorul vs Napoli 17 November 2019 17:00 2-4
Joyson Centuri vs Alfa United 17 November 2019 16:00 2-4
Sistema vs Sporting Soimos 17 November 2019 15:00 12-0
Fc Active vs Fc Ergad 17 November 2019 14:00 0-4
Fc Premiere vs Fc Micalaca 17 November 2019 13:00 6-2
Amoretti vs Noi&Noi 17 November 2019 12:00 3-7
DIM Parneava vs Flamura Rosie 17 November 2019 11:00 1-2
Acm Arad vs Demav 17 November 2019 10:00 1-15
Poker Stars vs Ac Luciano 17 November 2019 9:00 0-3

Etapa 15 2019-2020

Echipe Data Ora Rezultat
Noi&Noi vs Fc Premiere 24 November 2019 17:00 4-7
Sistema vs Joyson Centuri 24 November 2019 16:00 6-0
Ac Luciano vs Acm Arad 24 November 2019 15:00 4-0
Demav vs DIM Parneava 24 November 2019 14:00 3-2
Flamura Rosie vs Fc Ergad 24 November 2019 13:00 3-4
Napoli vs Amoretti 24 November 2019 12:00 1-1
Fc Active vs Sporting Soimos 24 November 2019 11:00 3-0
Alfa United vs Fc Motorul 24 November 2019 10:00 2-8
Fc Micalaca vs Poker Stars 24 November 2019 9:00 3-0

Etapa 16 2019-2020

Echipe Data Ora Rezultat
Napoli vs Alfa United 8 December 2019 17:00 1-5
Fc Motorul vs Sistema 8 December 2019 16:00 3-6
DIM Parneava vs Ac Luciano 8 December 2019 15:00 2-2
Fc Ergad vs Demav 8 December 2019 15:00 4-4
Flamura Rosie vs Sporting Soimos 8 December 2019 14:00 3-0
Acm Arad vs Fc Micalaca 8 December 2019 13:00 4-3
Amoretti vs Fc Premiere 8 December 2019 11:00 3-4
Joyson Centuri vs Fc Active 8 December 2019 10:00 4-3
Noi&Noi vs Poker Stars 8 December 2019 9:00 3-0

Etapa 17 2019-2020

Echipe Data Ora Rezultat
Demav vs Sporting Soimos 15 December 2019 17:00 7-1
Noi&Noi vs Acm Arad 15 December 2019 16:00 5-0
DIM Parneava vs Fc Micalaca 15 December 2019 15:00 4-1
Ac Luciano vs Fc Ergad 15 December 2019 14:00 3-0
Alfa United vs Amoretti 15 December 2019 13:00 4-1
Joyson Centuri vs Flamura Rosie 15 December 2019 12:00 4-7
Fc Active vs Fc Motorul 15 December 2019 11:00 2-3
Napoli vs Sistema 15 December 2019 10:00 1-5
Fc Premiere vs Poker Stars 15 December 2019 9:00 3-0

Etapa 18 2019-2020

Echipe Data Ora Rezultat
Alfa United vs Sistema 12 January 2020 17:00 0-3
Fc Active vs Napoli 12 January 2020 16:00 2-3
Fc Motorul vs Flamura Rosie 12 January 2020 15:00 4-9
Joyson Centuri vs Demav 12 January 2020 14:00 2-6
Sporting Soimos vs Ac Luciano 12 January 2020 13:00 1-5
Fc Ergad vs Fc Micalaca 12 January 2020 12:00 10-1
DIM Parneava vs Noi&Noi 12 January 2020 11:00 1-0
Acm Arad vs Fc Premiere 12 January 2020 10:00 1-5

Etapa 19 2019-2020

Echipe Data Ora Rezultat
Napoli vs Flamura Rosie 19 January 2020 17:00 2-4
Fc Active vs Alfa United 19 January 2020 16:00 2-1
Fc Premiere vs DIM Parneava 19 January 2020 15:00 4-4
Noi&Noi vs Fc Ergad 19 January 2020 14:00 0-8
Amoretti vs Sistema 19 January 2020 13:00 0-4
Demav vs Fc Motorul 19 January 2020 11:00 3-4
Joyson Centuri vs Ac Luciano 19 January 2020 11:00 o-6
Fc Micalaca vs Sporting Soimos 19 January 2020 10:00 3-4

Etapa 20 2019-2020

Echipe Data Ora Rezultat
Acm Arad vs Amoretti 26 January 2020 17:00 2-5
Napoli vs Demav 26 January 2020 16:00 0-4
Alfa United vs Flamura Rosie 26 January 2020 16:00 1-5
Sistema vs Fc Active 26 January 2020 15:00 3-0
Fc Motorul vs Ac Luciano 26 January 2020 14:00 3-8
Joyson Centuri vs Fc Micalaca 26 January 2020 12:00 2-1
Sporting Soimos vs Noi&Noi 26 January 2020 11:00 5-9
Fc Ergad vs Fc Premiere 26 January 2020 10:00 3-2

Etapa 21 2019-2020

Echipe Data Ora Rezultat
Demav vs Alfa United 7 February 2020 21:34 2-1
Acm Arad vs DIM Parneava 2 February 2020 17:00 4-1
Noii&Noi vs Joyson Centuri 2 February 2020 16:00 4-0
Fc Premiere vs Sporting Soimos 2 February 2020 15:00 5-1
Fc Micalaca vs Fc Motorul 2 February 2020 14:00 2-4
Flamura Rosie vs Sistema 2 February 2020 13:00 4-3
Ac Luciano vs Napoli 2 February 2020 12:00 6-0
Amoretti vs Fc Active 2 February 2020 10:00 4-1

Etapa 22 2019-2020

Echipe Data Ora Rezultat
Fc Active vs Flamura Rosie 9 February 2020 17:00 2-1
Sistema vs Demav 9 February 2020 16:00 5-0
Alfa United vs Ac Luciano 9 February 2020 15:00 0-2
Napoli vs Fc Micalaca 9 February 2020 14:00 6-0
Fc Motorul vs Noi&Noi 9 February 2020 13:00 10-0
Fc Ergad vs Acm Arad 9 February 2020 12:00 4-2
DIM Parnea vs Amoretti 9 February 2020 11:00 1-2
Joyson Centuri vs Fc Premiere 9 February 2020 10:00 1-8

Etapa 23 2019-2020

Echipe Data Ora Rezultat
DIM Parneana vs Fc Ergad 16 February 2020 17:00 1-5
Acm Arad vs Sporting Soimos 16 February 2020 16:00 1-3
Ac Luciano vs Sistema 16 February 2020 16:00 2-2
Noi&Noi vs Napoli 16 February 2020 15:00 1-2
Fc Premiere vs Fc Motorul 16 February 2020 14:00 4-2
Amoretti vs Flamura Rosie 16 February 2020 13:00 1-1
Fc Micalaca vs Alfa United 16 February 2020 12:00 3-6
Demav vs Fc Active 16 February 2020 11:00 4-1

Etapa 24 2019-2020

Echipe Data Ora Rezultat
Flamura Rosie vs Demav 23 February 2020 17:00 2-3
Fc Ergad vs Amoretti 23 February 2020 16:00 4-2
Sistema vs Fc Micalaca 23 February 2020 15:00 10-0
Fc Active vs Ac Luciano 23 February 2020 14:00 5-3
Napoli vs Fc Premiere 23 February 2020 13:00 0-3
Joyson Centuri vs Acm Arad 23 February 2020 12:00 2-2
Sporting Soimos vs DIM Parneava 23 February 2020 11:00 0-2
Alfa United vs Noi&Noi 23 February 2020 10:00 4-3

Etapa 25 2019-2020

Echipe Data Ora Rezultat
Fc Ergad vs Sporting Soimos 1 March 2020 17:00 11-1
DIM Parneava vs Joyson Centuri 1 March 2020 16:00 4-2
Amoretti vs Demav 1 March 2020 15:00 3-3
Acm Arad vs Fc Motorul 1 March 2020 14:00 3-4
Fc Micalaca vs Fc Active 1 March 2020 13:00 2-5
Fc Premiere vs Alfa United 1 March 2020 12:00 7-0
Noi&Noi vs Sistema 1 March 2020 11:00 1-2
Ac Luciano vs Flamura Rosie 1 March 2020 10:00 3-2

Etapa 26 2019-2020

Echipe Data Ora Rezultat
Flamura Rosie vs Fc Micalaca 8 March 2020 17:00 7-0
Fc Active vs Noi&Noi 8 March 2020 16:00 3-4
Sistema vs Fc Premiere 8 March 2020 15:00 2-3
Sporting Soimos vs Amoretti 8 March 2020 14:00 8-2
Ac Luciano vs Demav 8 March 2020 13:00 4-1
Napoli vs Acm Arad 8 March 2020 12:00 5-3
Fc Motorul vs DIM Parneava 8 March 2020 11:00 2-5
Joyson Centuri vs Fc Ergad 8 March 2020 10:00 1-11

Noutati si evenimente

Incepe returul la Liga Desavoia

July 21, 2014

Sambata 11 ianuarie Liga 2
Duminica 12 ianuarie Liga 1 si Liga 3

[ citeste mai departe ]

Top marcatori Liga 1

RankPlayerTeamGm
1Vlad MichelFc Ergad43
2Gherghel IosifFc Motorul39
3Bozian BogdanFc Motorul35
4Burla BogdanFc Premiere34
5Popa SergiuAc Luciano33
6Mateuca FlorinelDemav27
7Gurban AdrianDemav25
8Florea DavidFlamura Rosie24
9Georgiu VasileSistema24
10Caba RaulFlamura Rosie20
11Galca CosminAlfa United19
12Sulea CristianSistema19
13Filimon VladSistema18
14Ardelean RenatoAc Luciano17
15Suslak AdrianSistema17
16Avramutiu RemusFc Premiere17
17Topai AndreiAlfa United16
18Arsene MirelFc Premiere16
19Branduse FlaviusAmoretti16
20Sabau AlexandruDemav16
21Boitiu SilviuNoi & Noi15
22Talean MariusAcm Arad15
23Modan NicuDIM Parneava15
24Bulza DanielNapoli14
25Bubus MarioFlamura Rosie14
26Nica DoruAcm Arad13
27Negrea CristianAc Luciano13
28Morosanu DanutJoyson Centuri12
29Fricatel VasileDemav12
30Botis SorinDemav11
31Popa AdrianAlfa United11
32Corbu AdrianFc Ergad10
33Ghergar OvidiuFc Ergad10
34Morariu DanNoi & Noi9
35Ujoc ClaudiuAmoretti9
36Bogdan FabianFlamura Rosie9
37Sabau SergiuAmoretti9
38Faur SorinFc Active9
39Magulean SilviuJoyson Centuri9
40Copil DumitruFc Premiere9
41Ungureanu AlexandruFc Active9
42Miron AndreiAcm Arad9
43Jicarean ValentinSporting Soimos9
44Bercu MarcelNapoli9
45Crisan AlexandruNoi & Noi8
46Dragla RobertFc Ergad8
47Stefan AndreiNapoli8
48Petcut GeorgeSistema7
49Roza OrlandoSistema7
50Ali-Tolmbaye CalvinSistema7
51Gabor ViorelFc Ergad7
52Marcus DanielFc Ergad7
53Calin AlinFc Micalaca7
54Marinescu RaulNapoli7
55Hutanu PetricaFc Ergad7
56Siclovan CalinFc Ergad7
57Pirtea GeorgeFc Premiere7
58Ciornei AlinDIM Parneava7
59Vasilca AlexandruFc Ergad7
60Tanasie AndreiSporting Soimos6
61Tomut AlexandruSistema6
62Nadiu DariusFc Active6
63Veres ClaudiuDemav6
64Cotuna SebastianNapoli6
65Buturuga ConstantinFc Micalaca6
66Pacurar RemusNoi & Noi6
67Caiazzo FrancescoFc Micalaca6
68Negrutiu CalinFc Active6
69Balta AlinAcm Arad5
70Halos AndreiAmoretti5
71Bodocian AdrianAmoretti5
72Kocsis RobertAc Luciano5
73Covaci DenisJoyson Centuri5
74Pit AdrianFc Motorul5
75Buruiana DumitruFc Micalaca5
76Marginean RaduSistema5
77Ban ClaudiuNapoli5
78Hulbar GeorgeFlamura Rosie5
79Morar RaulSporting Soimos5
80Bota ClaudiuFc Active5
81Albulescu SebatianSporting Soimos4
82Prica IonutFc Premiere4
83Roman BogdanFc Active4
84Balint RobertFlamura Rosie4
85Petrila CosminAc Luciano4
86Galca FlorinAlfa United4
87Pantea EmanuelAc Luciano4
88Iovu IosifAc Luciano4
89Polgar NorbertFc Ergad4
90Daiwa VladAlfa United4
91Lupu FlaviusSporting Soimos4
92Lazea FlorinAc Luciano4
93Pana NatanielFlamura Rosie4
94Prunyi RobertAcm Arad4
95Plescan FlaviusSporting Soimos4
96Francescu SilviuSistema4
97Dagau AndreiAmoretti4
98Olariu RaulAcm Arad4
99Diaconescu BeniaminSporting Soimos4
100Magulean PetreFc Premiere4
101Apostol RazvanFc Active4
102Ples RaulJoyson Centuri3
103Pocian BeniaminFc Ergad3
104Pantin ClaudiuNapoli3
105Lasc AdrianFc Active3
106Secheli DanielAmoretti3
107Petru BogdanAlfa United3
108Moisa OctavianDIM Parneava3
109Chis BogdanNoi & Noi3
110Ginghina AlinFc Micalaca3
111Dobrean CristianAc Luciano3
112Lacatusu DanielJoyson Centuri3
113Balogh RobertFlamura Rosie3
114Clej DanielDIM Parneava3
115Pasca AndreiFc Motorul3
116Sighete ClaudiuNapoli3
117Both ValentinFc Active3
118Nanu AndreiFc Ergad3
119Morosanu IonutJoyson Centuri2
120Gligor AlinFc Premiere2
121Gyebnar BogdanFc Active2
122Popa IulianFc Motorul2
123Tanasa OvidiuAcm Arad2
124Bondea MihaiFc Micalaca2
125Chitu IosifSporting Soimos2
126Roman AlinDemav2
127Moldovan RobertAcm Arad2
128Lasculescu RollandFc Active2
129Mandache OvidiuFc Premiere2
130Mezo OvidiuNapoli2
131Frant CiprianNoi & Noi2
132Jicarean LaurentiuSporting Soimos2
133Peia AndreiDIM Parneava2
134Pirv DariusNapoli2
135Piros AdrianJoyson Centuri2
136Baroti NorbertAlfa United2
137Aniculaesei MihaiDIM Parneava2
138Nica MariusFc Micalaca2
139Cleuta CristianSporting Soimos2
140Suciu CiprianNoi & Noi2
141Pop VasileDIM Parneava2
142Todea CristianDemav2
143Negrea CristianNapoli2
144Anca RaduFc Premiere2
145Costea MariusFc Active1
146Burca RaulAc Luciano1
147Matei CosminJoyson Centuri1
148Titic CristianFc Motorul1
149Dumitru EusebiuFc Micalaca1
150Grozavu MariusSporting Soimos1
151Schiopu DorelFc Motorul1
152Malita RaulAmoretti1
153Iovavov AlexandruAlfa United1
154Cojocariu SebastianAmoretti1
155Ciubancan MariusSistema1
156Ilinca GeorgeFc Ergad1
157Cornea VasileAlfa United1
158Varga NorbertFc Premiere1
159Stoichita BogdanNoi & Noi1
160Batrin CosminNapoli1
161Istrate FlorinAc Luciano1
162Lionti MihaiFc Active1
163Croitoru PetreFc Motorul1
164Ghiura AdrianSporting Soimos1
165Gornic AndreiAc Luciano1
166Pavel AlinFc Premiere1
167Popa AdrianNapoli1
168Onutan RazvanAmoretti1
169Biro MihaiDIM Parneava1
170Lasculescu AndreiFc Active1
171Luca LucianNoi & Noi1
172Nitisor IlieNoi & Noi1
173Pantea GeorgeAlfa United1
174Bortes ClaudiuAlfa United1
175Antochi CiprianNoi & Noi1
176Pop GabrielPoker Stars1
177Purtan OctavianDIM Parneava1
178Beleiu MariusAcm Arad1
179Vidican AlinDIM Parneava1
180Cornea CatalinSistema1
181Nistor AlexandruFlamura Rosie1
182Puleac FlaviusJoyson Centuri1
183Trif AlexandruFc Ergad1
184Georgescu CristianFc Active1
185Neagu CristianFc Active1
186Hrincu LucianAc Luciano1
187Posta RaulAmoretti0
188Bubela MicheleAmoretti0
189Cerna DariusPoker Stars0
190Rosca RaulSporting Soimos0
191Rogojan FlaviusPoker Stars0
192Bobulescu IonutAcm Arad0
193Savin IonutPoker Stars0
194Pascalau OvidiuSporting Soimos0
195Malita DanielAmoretti0
196Raciu MihaiFc Micalaca0
197Dina PaulAc Luciano0
198Coriteac IoanFc Micalaca0
199Cocos AndreiNoi & Noi0
200Croitor MariusNoi & Noi0
201Maris MirceaNoi & Noi0
202Kukucska GerhartFc Micalaca0
203Stanciu RazvanAc Luciano0
204Branistean AndreiFc Motorul0
205Macean CiprianFc Micalaca0
206Marica IonutFc Motorul0
207Blaga CristianSporting Soimos0
208Motrescu DavidSporting Soimos0
209Domnitei SimonSporting Soimos0
210Farca SorinSporting Soimos0
211Rosca DanielJoyson Centuri0
212Enea LaurentiuFc Micalaca0
213Brancovan AlinAlfa United0
214Sandor DariusAlfa United0
215Nati IonelFc Micalaca0
216Lela RaulSporting Soimos0
217Stoinescu LiviuSporting Soimos0
218Candrea DenisSporting Soimos0
219Fichiduta AndreiPoker Stars0
220Homan CosminAlfa United0
221Iercan EmanuelAlfa United0
222Sandru FlaviusFlamura Rosie0
223Lovin FlorinFc Motorul0
224Covaci EmanuelNoi & Noi0
225Potocean AlinPoker Stars0
226Romocea AdrianAmoretti0
227Popa MariusAlfa United0
228Salac RaresAlfa United0
229Balan RaduJoyson Centuri0
230Danila LucianFc Active0
231Bozgan MarianFc Active0
232Fekete BeniaminPoker Stars0
233Negrea ClaudiuNapoli0
234Branea AndreiDemav0
235Hutan SebastianAc Luciano0
236Coman FlorinFc Motorul0
237Fericean PetruDemav0
238Nicola SilviuPoker Stars0
239Rotar VictorDemav0
240Salajan OvidiuFc Motorul0
241Gornic AlexandruNapoli0
242Dubit MihaiFc Micalaca0
243Iszak DenisSporting Soimos0
244Turcus DorelFc Premiere0
245Tuleu SilviuAcademia Parneava0
246Nicoara NarcisPoker Stars0
247Pistol SergiuFc Premiere0
248Sferdean FlaviusFc Micalaca0
249Chepetean MariusFlamura Rosie0
250Bora AlinJoyson Centuri0
251Pruncut RaulAcm Arad0
252Hans RobertPoker Stars0
253Stanciu GheorgheAmoretti0
254Vasii AlexandruSistema0
255Cernat AndreiSporting Soimos0
256Parvulescu AdrianSistema0
257Horgea ClaudiuAc Luciano0
258Bujor CatalinFc Motorul0
259Mitrea AlexandruSistema0
260Calancea DenisAlfa United0
261Grigorita MarianJoyson Centuri0
262Crisan RaulAmoretti0
263StejarAlexandruAmoretti0
264Nedea RaulFlamura Rosie0
265Marica RaduFc Motorul0
266Betea FlorinDIM Parneava0
267Cotoc PaulSporting Soimos0
268Zidaru ViniciusFc Micalaca0
269Bocsa EduardDemav0
270Negrea RaduAcm Arad0
271Padureanu BogdanAcm Arad0
272Crisan DavidSporting Soimos0
273Cristea GabrielNapoli0
274Cioncioiu AlexandruFc Ergad0
275Ordodi MihaiFc Ergad0
276Puticiu AdrianFlamura Rosie0
277Greholea RaulPoker Stars0
278Soltesz Paul MihaiFc Ergad0
279Tepes BogdanPoker Stars0
280Vidican CodrutFc Premiere0
281Vasinc AndreiFlamura Rosie0
282Vasile AlinPoker Stars0
283Dolha DanielAlfa United0
284Leucea BogdanFc Motorul0
285Pitis MariusJoyson Centuri0
286Aurelas GiorgiosFc Micalaca0
287Tout MariusPoker Stars0
288Marta FlorinFc Micalaca0
289Dubestean RaduFc Premiere0
290Muntean CristianPoker Stars0
291Attilla BierSistema0
292Tambor DanielFc Ergad0
293Opris IulianDIM Parneava0
294Vlad SergiuDemav0
295Cioba ValentinFc Active0
296Antochi MarianNoi & Noi0
297Popa ValentinFc Ergad0
298Vig TeodorNoi & Noi0
299Ciev Iulian FlorinAcm Arad0
300Pintea MirceaFc Motorul0
301Burada OvidiuJoyson Centuri0
302Vaduva CalinFc Active0
303Kristof LudovicFc Active0
304Brebenaru RaduFc Active0
305Razman CristianJoyson Centuri0
306Stoia LaurentiuSistema0
307Jurj RaulDemav0
308Lingurar AugustinDemav0
309Lantos ValentinJoyson Centuri0

Top marcatori Liga 2

RankPlayerTeamGm
1Baicu BogdanVictoria Ursus42
2Ile RemusReal Team38
3Otis AlexandruRed Fighters38
4Vuin IulianVictoria Ursus31
5Malec Ciprian5 Colturi31
6Popa DanielMistic22
7Maneran DanMistic18
8Orza GheorgheLuceafarul17
9Istoc SilviuOld Premiere16
10Barta PaulOld Premiere16
11Pinti LeonJuventus16
12Maduta FlaviusOld Premiere15
13Dobai Gabriel CosminLuceafarul15
14Horvath BogdanFat Frumos15
15Mocuta LaurentiuToolshop15
16Cornea RaulFat Frumos15
17Tipel AdrianJuventus13
18Nitu AdrianToolshop13
19Stefan DariusLuceafarul12
20Costelas IonutSecurity One12
21Dolga DariusUniversitatea U12
22Bolba ClaudiuCoindu11
23Moldovan CatalinUniversitatea U10
24Luca HoriaStragoii10
25Trif CosminVictoria Ursus10
26Maxim NenadReal Team10
27Dumitrean AdrianRed Fighters10
28Bud MariusCoindu10
29Vonea RafaelReal Team10
30Lucea LucianMistic10
31Marc MariusFc Marti9
32Irimia CristianOld Premiere9
33Crisan AndreiReal Team9
34Topan VladSecurity One9
35Milovan AndreiGF Aeronautics9
36Karoly TothElmo9
37Gherghel BogdanLuceafarul9
38Stavila AdrianLuceafarul9
39Roman SergiuFat Frumos9
40Patroi FlaviusMistic8
41Vidac LeonidStragoii8
42Sterciuc OniCfr Arad8
43Rosianu Radu5 Colturi8
44Fadur RubenSecurity One8
45Socol AdrianMistic8
46Lucaci DanielUniversitatea U7
47Iancu Florin5 Colturi7
48Brozbic MarkoStragoii7
49Buldum PetruGF Aeronautics7
50Dihel VladCoindu7
51Topac VasileFc Marti7
52Duma AlexandruUniversitatea U7
53Pusok MihalyElmo7
54Horvath ZsoltElmo7
55Mados SorinOld Premiere7
56Tomoioaga FlorinFc Marti7
57Rosca Ciprian5 Colturi7
58Mihalache CristianCoindu6
59Szoke FabianCoindu6
60Purda BogdanStragoii6
61Barnoaga AdrianJuventus6
62Har SergiuSecurity One6
63Cornean AndreiUniversitatea U6
64Hantu OvidiuVictoria Ursus6
65Istoc SebastianOld Premiere6
66Selegean EmanuelJuventus6
67Hettman AndreiGF Aeronautics6
68Levai LaszloSecurity One6
69Capatana AdrianFat Frumos6
70Tipel BogdanJuventus6
71Moldovan IoanRed Fighters6
72Geanim MariusToolshop6
73Has MariusToolshop6
74Martin SorinToolshop6
75Mihalache FlorinCoindu5
76Ambrus RollandElmo5
77Ani AlinMistic5
78Macinic DanJuventus5
79Mihale AlexVictoria Ursus5
80Bocsa CiprianReal Team5
81Stefaliga DanielOld Premiere5
82Toma Daniel5 Colturi5
83Seran MirceaToolshop5
84Pop IoanVictoria Ursus4
85Pavel FlaviusOld Premiere4
86Daroczy DavidCfr Arad4
87Dachin AlexandruGF Aeronautics4
88Top CatalinRed Fighters4
89Diaconu BogdanCoindu4
90Cojocaru GeorgeFat Frumos4
91Boit SebastianStragoii4
92Morariu ValentinFc Marti4
93Boiciuc GheorgheFat Frumos4
94Stangu SorinGF Aeronautics4
95Muresan CristianVictoria Ursus4
96Colibas DarianFc Marti4
97Trifan FlorinUniversitatea U4
98Gherghescu Radu5 Colturi4
99Mates MariusFc Marti4
100Rusu MariusStragoii4
101Putnic TitusStragoii3
102Tanasiciuc MihaiCoindu3
103Tasedan BogdanCfr Arad3
104Perijoc PetruElmo3
105Benescu RazvanFc Marti3
106Birtas TeodorLuceafarul3
107Marian TudorStragoii3
108Hent CornelSecurity One3
109Solyom RichardJuventus3
110Pistrui CiprianElmo3
111Pribeagu MariusSecurity One3
112Rus IonutFc Marti3
113Szellelki FranciscElmo3
114Rus DionisieGF Aeronautics3
115Simion AlexandruUniversitatea U3
116Prodan MariusFc Marti3
117Enache CosminRed Fighters3
118Mladin ClaudiusOld Premiere3
119Matei TraianToolshop3
120Deac CosminReal Team3
121Molnar FranciscRed Fighters2
122Nagy PeterElmo2
123Andor RobertoUniversitatea U2
124Sas DanielReal Team2
125Toader DanielOld Premiere2
126Mastacan RazvanFat Frumos2
127Dragos LaurianToolshop2
128Elekes GaborElmo2
129Torge DragosUniversitatea U2
130Dragos Ovidiu5 Colturi2
131Barta AndreiElmo2
132Horvath AlexandruCoindu2
133Toma MarianLuceafarul2
134Orza IoanCoindu2
135Marinasi FlaviusJuventus2
136Dragan AlexandruOld Premiere2
137Csipay NorbertJuventus2
138Gal MarcFat Frumos2
139Illea TudorJuventus2
140Musat AdrianLuceafarul2
141Hontau AdrianReal Team2
142Levai ZsoltElmo2
143Barbaricu MadalinJuventus2
144Gruiescu CalinCfr Arad2
145Pacurar AdrianGF Aeronautics2
146Sfetcu SebastianStragoii2
147Lacatusu IonutSecurity One2
148Barsauan LucianOld Premiere2
149Craiu ClaudiuFc Marti2
150Puscas Marius5 Colturi2
151Domeny ZsoltanFc Marti2
152Rosu MirceaFc Marti2
153Rad Alin5 Colturi2
154Sziladi SergiuCfr Arad2
155Grigorean LaurentiuLuceafarul1
156Cioflan Mihai5 Colturi1
157Craiu CristianFc Marti1
158Jurcoi AlexandruMistic1
159Chelaru FabianCfr Arad1
160Covaci DanielGF Aeronautics1
161Raul CrisanMistic1
162Munteanu ToleaMistic1
163Calnacov DenisCfr Arad1
164Berlo AdrianStragoii1
165Tomoioaga AdrianCoindu1
166Dragalina SergiuFc Marti1
167Mircov CiprianReal Team1
168Jurcoane IonelFc Marti1
169Manga BrunoStragoii1
170Nistor DanielStragoii1
171Spatar SergiuCfr Arad1
172Durst RobertElmo1
173Nadasan AndreiLuceafarul1
174Stefanescu LaviniuLuceafarul1
175Tamas TobiasCfr Arad1
176Moloci NicholasRed Fighters1
177Bora MarianVictoria Ursus1
178Szabo RobertElmo1
179Tebui LucianSecurity One1
180Hanc FlaviusRed Fighters1
181Dehelean CristianGF Aeronautics1
182Dota MihaiFat Frumos1
183Popa DoruVictoria Ursus1
184Argintariu RemusMistic1
185Vasilache AndreiReal Team1
186Mester AkosVictoria Ursus1
187Irina RobertoUniversitatea U1
188Bociort DanielJuventus1
189Ailenii EugenFat Frumos1
190Cilb RaduFat Frumos1
191Agud AndreiLuceafarul1
192Galea FlorinReal Team1
193Bunaciu DanielStragoii1
194Semeniuc CristianRed Fighters0
195Butas Alin5 Colturi0
196Arman IuliusOld Premiere0
197Rosu NarcisReal Team0
198Achim CosminUniversitatea U0
199Bodescu Andrei5 Colturi0
200Tanasie DorinFat Frumos0
201Bociort BogdanJuventus0
202Siladi GabrielStragoii0
203Stoian DanielReal Team0
204Mitran LucianElmo0
205Ardelean AndreiFc Marti0
206Paguba SorinVictoria Ursus0
207Telecan CiprianVictoria Ursus0
208Ripan DacianReal Team0
209Lazea Mihai5 Colturi0
210Sarvici GabrielFc Marti0
211Lazar DanCoindu0
212Pecho Robert5 Colturi0
213Roman RazvanFat Frumos0
214Iuhasz GabrielGF Aeronautics0
215Miclean MariusStragoii0
216Brita IonutJuventus0
217Petrutiu PetronelMistic0
218Andrejkovits ZoltanElmo0
219Paven AdrianReal Team0
220Vigh LaszloElmo0
221Szabo EmilElmo0
222Rus BogdanStragoii0
223Cristea SilviuOld Premiere0
224Cicortas DenisFc Arad0
225Popovici TiberiuSecurity One0
226Popity FlaviusSecurity One0
227Bartis AndreiElmo0
228Sofrag CasianMistic0
229Megyesi GabrielGF Aeronautics0
230Nita Iulian5 Colturi0
231Tautan AdrianMistic0
232Sima DanielGF Aeronautics0
233Stepan DanielGF Aeronautics0
234Duma CatalinReal Team0
235Negrau AlinReal Team0
236Iova AlinGF Aeronautics0
237Leordean SilviuGF Aeronautics0
238Neamt Marius CatalinOld Premiere0
239Pincotan RubenStragoii0
240Leric SebastianOld Premiere0
241Sirban IonutFat Frumos0
242Sumanariu LaurentiuJuventus0
243Turda EmanuelCoindu0
244Dumitrean RaulUniversitatea U0
245Gyorgy OvidiuLuceafarul0
246Ardelean AdrianLuceafarul0
247Chiperi IonutFat Frumos0
248Ponta CristianVictoria Ursus0
249Jurcoane CosminGF Aeronautics0
250Nescu SorinCoindu0
251Hogos CiprianVictoria Ursus0
252Constantin DorelFat Frumos0
253Horobet SergiuFat Frumos0
254Josza RollandToolshop0
255Plujar DeianJuventus0
256Dota MarianFat Frumos0
257Asandului AndreiFc Marti0
258Boros Ionut5 Colturi0
259Vicar MariusFat Frumos0
260Matis CiprianVictoria Ursus0
261Opris LaurentiuUniversitatea U0
262Toth ManuelUniversitatea U0
263Ana ValentinUniversitatea U0
264Barna RaulFc Marti0
265Matent SergiuRed Fighters0
266Miculit AdelinVictoria Ursus0
267Caldaras IonutJuventus0
268Dragos BogdanStragoii0
269Cordos MihaiSecurity One0
270Antal NorbertVictoria Ursus0
271Schiopu CristianVictoria Ursus0
272Bolos DanLuceafarul0
273Tiontau AdrianReal Team0
274Zopota SergiuSecurity One0
275Siclovan SebastianVictoria Ursus0
276Popa ClaudiuCoindu0
277Farcas RolandVictoria Ursus0
278Ratz LaurentiuFat Frumos0
279Manea MihaiGF Aeronautics0
280Mihai AdrianCfr Arad0
281Feier GabrielCfr Arad0
282Lazar CatalinCfr Arad0
283Tigan PaulJuventus0
284Tisza RobertOld Premiere0
285Nitica FabianJuventus0
286Ancateu AdrianUniversitatea U0
287Covaci RaduToolshop0
288Ghiunghius AndreiUniversitatea U0
289Focsa StefanVictoria Ursus0
290Varga MarkCfr Arad0
291Boruga CarlosOld Premiere0
292Stupar NicholasCfr Arad0
293Cosa NichitaCfr Arad0
294Lenart StefanCfr Arad0
295Stramtorean MirceaJuventus0
296Ruja CosminRed Fighters0
297Camenita OvidiuUniversitatea U0
298Gavrila ViorelToolshop0
299Indriceu CosminCfr Arad0
300Hromei AlexandruStragoii0
301Neacsu FlorinToolshop0
302Babutia BogdanFc Marti0
303Panin SilviuLuceafarul0
304Roata AlinToolshop0
305Boit ClaudiuStragoii0
306Ghise BogdanToolshop0
307Kis RaulCfr Arad0

Top marcatori Liga 3

RankPlayerTeamGm
1Lengyel DanielCSS 8149
2Ploscari StefanAcademia Parneava44
3Paven ClaudiuDOGS43
4Giurgiu DarianElectroputere Arad40
5Demsorean AlexandruSaguna Futsal Team37
6Naghi AdrianViitorul32
7Kerner SilviuAcademia Parneava31
8Kriszan GabrielDOGS30
9Dumitrean CristianViitorul27
10Pirvu AlinOld School Fotbal27
11Lazau CristianOld School Fotbal22
12Ruja RazvanCoficab21
13Neamti LucianFc Arad21
14Sandru DavidMd Team21
15Bukva CristianViitorul20
16Kiss RobertSaguna Futsal Team20
17Bogdan RaulOlimpia Barzava18
18Dobos BogdanJetix18
19Muntean AndreiOlimpia Barzava17
20Tiru RaulFc Arad17
21Barna CristianOld School Fotbal17
22Bot OvidiuMd Team15
23Parlapan GabrielDz Tech14
24Iordache AlexandruElectroputere Arad13
25Bacos ClaudiuJetix13
26Karancsi CristianDOGS13
27Matica CiprianFc Arad13
28Pricope ValentinCoficab13
29Vlad BogdanVlaicu X13
30Lucaciu MariusFc 30012
31Balta AlinAcademia Parneava12
32Sola BrunoOld School Fotbal12
33Sarmas SamuelYazaki12
34Voian AlexandruPortadoors11
35Tiplea DenisAcademia Parneava11
36Gancea DacianMd Team11
37Vlacis SebastianViitorul11
38Branc RazvanAcademia Parneava11
39Dabija CorneliuPortadoors10
40Siclovan GabrielElectroputere Arad10
41Ban BenjaminDz Tech9
42Farcas EmilMd Team9
43Bobeiciuc SergiuJetix9
44Rada AlexandruOld School Fotbal9
45Isuf MarianYazaki9
46Varga RaduPortadoors9
47Radut ClaudiuCoficab8
48Petran LorinPortadoors8
49Grada SebastianDOGS8
50Podani RobertoPortadoors8
51Borz RaduOld School Fotbal7
52Sturz FlorinCoficab7
53Popa MirelVlaicu X7
54Tirtira FlorinPortadoors7
55Morar AndreiMd Team7
56Rusu AlexandruYazaki7
57Oaida NicolaeMd Team7
58Bugar FlorinOlimpia Barzava7
59Bensalem RedaAcademia Parneava6
60Buruiuan AlexandruDz Tech6
61Petrean AndreiOlimpia Barzava6
62Covaci MoiseDz Tech6
63Rusu AlexandruViitorul6
64Acatrinei CristianViitorul6
65Vladut IonutVlaicu X6
66Faur AndreiDOGS6
67Popa FlorinCoficab6
68Plesa MihaiCSS 816
69Mihoi MariusCSS 816
70Felfoldi CristianElectroputere Arad6
71Hapca CatalinOlimpia Barzava5
72Mladin CalinCoficab5
73Mladin CalinCoficab5
74Bodo RobertMd Team5
75Semeniuc MariusCoficab5
76Tusz AndreiHuf5
77Bembe DanielPortadoors5
78Lucaci AdrianJetix5
79Mihailovici MiroslavHuf5
80Rusu MariusMd Team5
81Ardelean CristianDOGS5
82Dan AlexandruOld School Fotbal5
83Ilie RafaelVlaicu X5
84Bibart RaulCSS 815
85Pogan RafaelHuf5
86Iosif SandruSaguna Futsal Team4
87Matiut CalinPortadoors4
88Rotariu CristianElectroputere Arad4
89Serban RubenHuf4
90Tuleu DanielAcademia Parneava4
91Ciobu DanielOld School Fotbal4
92Coras CosminCoficab4
93Bouhar MarianYazaki4
94Minzat BogdanFc Arad4
95Farcas CosminDz Tech4
96Dinescu PavelDz Tech4
97Heriak CristianCSS 814
98Botu RobertFc Arad4
99Popa DanielHuf4
100Purece PetruCoficab4
101Bala CristianHuf4
102Mihaila MariusMd Team4
103Baginean RazvanElectroputere Arad4
104Bezedea VictorVlaicu X4
105Zamfir RafaelDz Tech4
106Berzovan RaulOlimpia Barzava4
107Zamfir DanielDz Tech4
108Negru SilviuViitorul3
109Radu PetreanuFc Arad3
110Damian DanielYazaki3
111Rujoni AdrianSaguna Futsal Team3
112Candale PetruCSS 813
113Moldovan SergiuFc 3003
114Veselin RobertCoficab3
115Hojda RaulHuf3
116Voievod AlexandruHuf3
117Ticulescu CYazaki3
118Luntras OvidiuDOGS3
119Barbatui CatalinSaguna Futsal Team3
120Pinta RaduViitorul3
121Popescu AdrianOld School Fotbal3
122Dubit AlinHuf3
123Lengyel MihaiCSS 813
124Patroi AdrianFc 3003
125Fedorov VasileCSS 813
126Rusu AlinVlaicu X3
127David AndreiOlimpia Barzava3
128Popa AndreiMd Team2
129Males CosminOlimpia Barzava2
130Mititelu AndreiCoficab2
131Oprean BogdanOld School Fotbal2
132Bota EmanuelYazaki2
133Mot FlorinYazaki2
134Pop CalinElectroputere Arad2
135Palcu RobertAcademia Parneava2
136Lupastean GheorgheYazaki2
137Tripon RazvanFc 3002
138Avram AdrianHuf2
139Stinghie DanielFc 3002
140Plesa FlorinDz Tech2
141Biro FlorinAcademia Parneava2
142Budugan PaulCSS 812
143Pacurar IosifSaguna Futsal Team2
144Paiusan AdinOlimpia Barzava2
145Ardelean EmanuelCoficab2
146Ilies IonelViitorul2
147Spinant MihaiElectroputere Arad2
148Gargari SergiuFc 3002
149Popescu RaduYazaki2
150Giurgiu DanielDOGS2
151Bota MariusOld School Fotbal2
152Orhean AdrianPortadoors2
153Zahoi CaiusSaguna Futsal Team1
154Coman MarianFc 3001
155Taiche AlexandruDz Tech1
156Chis AlexandruDz Tech1
157Rus CatalinFc Arad1
158Hancica DavidOlimpia Barzava1
159Bologa SergiuPortadoors1
160Onet OvidiuFc Arad1
161Orlando RafaelDz Tech1
162JurjFc 3001
163Muresan MariusDOGS1
164Dutu AndreiOlimpia Barzava1
165Dragos SilviuOlimpia Barzava1
166Stoian CalinFc 3001
167Teaca PaulFc 3001
168Rotaru GeorgeElectroputere Arad1
169Gerdan RazvanJetix1
170Dandis FlorinCSS 811
171Frandes PaulOld School Fotbal1
172Foslea GabrielViitorul1
173Todirut GabrielFc Arad1
174Bocsa AdrianHuf1
175Blaj SorinYazaki1
176Sirca PatrickHuf1
177Tincau CosminPortadoors1
178Erdelyi AndreiJetix1
179Jalgoczy IuliuCSS 811
180Ciobu CristianCSS 811
181Ciui FlorinHuf1
182Gencz GabrielFc Arad1
183Corpasiu SilviuPortadoors1
184Mereuta AurelPortadoors1
185Haiduc CristianFc Arad1
186Sarb OctavianElectroputere Arad1
187Groza ClaudiuAcademia Parneava1
188Suciu BogdanMd Team1
189Sfaraila DoruPortadoors1
190Pitis MariusMd Team0
191Petcut CiprianCSS 810
192Mranovatz AlexandruDz Tech0
193Danila ClaudiuElectroputere Arad0
194Jurcoi PaulCoficab0
195Marza ArielHuf0
196Cabau FlorinCoficab0
197Szabadai TiberiuYazaki0
198Berches FlorinHuf0
199Jiva DanielSaguna Futsal Team0
200Mictar FlaviusHuf0
201Codrean TimoteiHuf0
202Grad RaduOlimpia Barzava0
203Costea DanielFc Arad0
204Flueras MihaiHuf0
205Iacob SebastianCSS 810
206Pop SorinElectroputere Arad0
207Pop AlexandruElectroputere Arad0
208Vug TiberiuHuf0
209Gudiu CatalinAcademia Parneava0
210Giurgiu RazvanFc Arad0
211Nemeti MarianAcademia Parneava0
212Burta FlorinCoficab0
213Cotocea OvidiuCoficab0
214Pantea Paul AlinCoficab0
215Kiss ClaudiuViitorul0
216Pieptan Marian CatalinCoficab0
217Bene RazvanSaguna Futsal Team0
218Anbi Ahmed LotfiOld School Fotbal0
219Konrad PaulElectroputere Arad0
220Moldoveanu DanielViitorul0
221Nicoli AdrianVlaicu X0
222Miclea FlorinSaguna Futsal Team0
223Simandan MariusDOGS0
224Todoran AurelVlaicu X0
225Matisan MariusFc 3000
226Dulcescu GabrielVlaicu X0
227Lazea AndreiCoficab0
228Damian DanielYazaki0
229Baltean FlorinOlimpia Barzava0
230Rusu DemisElectroputere Arad0
231Baitiu GratianJetix0
232Gerocs ZoltanCoficab0
233Olar RazvanAcademia Parneava0
234Neamtiu DanielJetix0
235Lupu FlorinDOGS0
236Fador OvidiuOld School Fotbal0
237Neaga LucianFc 3000
238Dema AdrianDz Tech0
239Tut VladSaguna Futsal Team0
240Baluta AdrianFc Arad0
241Maxim FlorinPortadoors0
242Tudoran OvidiuCSS 810
243Oancea DanielElectroputere Arad0
244Farago FlorianYazaki0
245Salasan FlorinViitorul0
246Ciobanu DanielJetix0
247Pele MarioVlaicu X0
248Ilea AlexandruViitorul0
249Puf AndreiOld School Fotbal0
250Laslea CristianHuf0
251Severa PaulViitorul0
252Lengyel AdrianCSS 810
253Grecu DanielAcademia Parneava0
254Salantz RazvanViitorul0
255Pocaznoi BogdanOld School Fotbal0
256Lucan CodrinElectroputere Arad0
257Lupu CalinOld School Fotbal0
258Copil RaduOld School Fotbal0